LP |
DATA ROZPOCZĘCIA |
NAZWA PRZEDSIĘWZIĘCIA |
ORGANIZATOR |
SPRAWOZDANIE | 1 | 2024-05-09 | VIII Regionalny Przegląd Twórczości "Polskie Pieśni Patriotyczne i Piosenki Wojskowe"
ADRES: ul. Bankowa
MIEJSCOWOŚĆ: Bolesławiec | VII Regionalny Przegląd Twórczości
"Polskie Pieśni Patriotyczne i Piosenki Wojskowe" ul. Bankowa, Bolesławiec | |
2 | 2024-04-18 | Międzynarodowy Konkurs Biblijno-Fotograficzny Edycja IV „A Duch Święty unosił się ponad wodami…” | Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Oławie Pl. Zamkowy 10 , 55-200 Oława | |
3 | 2024-03-26 | konkurs Małopolska bohema w Słowach i Obrazach – Jama Michalika | USKI Uniwersytecka Szkoła
Kształcenia Indywidualnego Sp.z o.o.
ul. Ładna 2 31-444 Kraków , 31-444 Kraków | |
4 | 2024-03-22 | Powiatowy Konkurs Polonistyczny | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka I Świdnickiego w Strzelinie Brzegowa, Strzelin | |
5 | 2024-03-21 | , Projekt „Zielone Laboratoria TAURONA – Edycja III” | TAURON Polska Energia S.A.
ul. ks. Piotra Ściegiennego 3, 40-114 Katowice | |
6 | 2024-03-15 | Konkurs dla uczniów szkół ponadpodstawowych „Potyczki transportowe” – edycja IV | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych
im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
ul. Komuny Paryskiej 6, 59-700 Bolesławiec | |
7 | 2024-03-08 | Konkurs wojewódzki "Znam historię polskich symboli narodowych" - XVIII edycja | Szkoła podstawowa nr 93 im. Tradycji Orła Białego we Wrocławiu. Niemcewicza, Wrocław | |
8 | 2024-03-03 | Wędrówki szlakiem wartości | Fundacji PAX ET BONUM
ul. Kasprowicza 26, 51-161 Wrocław | |
9 | 2024-03-01 | XXIII Ogólnopolski Turniej Reportażu dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych im. Wandy Dybalskiej | Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu ul. Piesza 1, 51-109 Wrocław | |
10 | 2024-03-01 | V Dolnośląski Konkurs Historyczny „Żołnierze Niezłomni – Żołnierze Wyklęci” | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej ul. St. Sempołowskiej 13, 57-500 Bystrzyca Kłodzka | |
11 | 2024-02-29 | XII Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Regionalny " Poznajemy żródła historii i kultury naszego regionu" | Szkoła Podstawowa nr 1, im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP ul. Uczniowska, Gryfów Ślaski | |
12 | 2024-02-29 | XII Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Polska Jakiej nie znacie"- " Mieszkańcy naszych lasów" | Szkoła Podstawowa nr 1, im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP ul. Uczniowska, Gryfów Ślaski | |
13 | 2024-02-23 | Konferencja" Świat bez wojny, czy jest możliwy?" | Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu ul. Trzebnicka 42, Wrocław | |
14 | 2024-01-12 | 55. Młodzieżowa Olimpiada Krajoznawcza Dolnego Śląska | Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu ul. Piesza 1, 51-109 Wrocław | |
15 | 2023-12-09 | Dolnośląska Kuźnia Talentów | Stowarzyszenie Młody Dolny Śląsk Kraińskiego 16/10, 50-153 Wrocław | |
16 | 2023-12-06 | VIII Olimpiada Statystyczna - etap okręgowy | Urząd Statystyczny we Wrocławiu
ul. Oławska 31, 50 -950 Wrocław | |
17 | 2023-11-08 | XVIII Wrocławski konkurs matematyczny dla uczniów szkół podstawowych | Liceum Ogólnokształcące nr V
im. gen. Jakuba Jasińskiego we Wrocławiu ul. Jacka Kuronia 14, 50-550 Wrocław | |
18 | 2023-10-27 | XVI DOLNOŚLĄSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA ÓSMOKLASISTÓW UNION JACK CONTEST+ | Liceum Ogólnokształcącego nr V
im. generała Jakuba Jasińskiego we Wrocławiu
ul. Jacka Kuronia 14, 50-550 Wrocław | |
19 | 2023-10-19 | konferencja pt. „Od Edukacji do Biznesu – przyszłość należy do talentów” | Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A
Dolnośląski Klaster Edukacyjny ul. Rycerska 24, 59-220 Legnica | |
20 | 2023-10-01 | Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Gramy zmysłami" | Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Gramy zmysłami" , | |
21 | 2023-09-25 | XI Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”, | Fundacja Zawsze Warto
ul. Radziwiłłowska 23/8, 31-026 Kraków | |
22 | 2023-09-18 | IV Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole | Movus Movere Anna Hildebrandt-Mrozek w Świdnicy Pl. Grunwaldzki 5/3 , 58-100 Świdnica | |
23 | 2023-09-16 | XXVI Dolnośląski Festiwal Nauki 2023 | XXVI Dolnośląski Festiwal Nauki 2023 Pl. Uniwersytecki 1 , 50-137 Wrocław | |
24 | 2023-09-12 | Salon Maturzystów Perspektywy 2023 | Fundacja Edukacyjna Perspektywy ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa | |
25 | 2023-09-01 | Program naukowo-edukacyjny dla młodzieży ADAMED SmartUP | Fundacja Adamed
ul. Karowa 31A, 00-324 Warszawa | |
26 | 2023-09-01 | Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL | Fundacja Warszawski Instytut Bankowości
ul. Kruczkowskiego 8, 00-490 Warszawa | |
27 | 2023-09-01 | Projekt edukacyjny "Akademia Bezpiecznego Puchatka" | Grupa Maspex Sp. z o.o. ul. Legionów 37, Wadowice | |
28 | 2023-07-19 | Ogólnopolski konkurs plastyczny - "Św. Mikołaj-człowiek o niezłomnej wierze" | Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo ul. Jezuicka, Lublin | |
29 | 2023-06-06 | III Powiatowy Konkurs - Dzień Języków Obcych | Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Niemczy Bolesława Chrobrego, Niemcza | |
30 | 2023-06-05 | Chopinalia 2023 – „Rezonans dźwięków i słów – dekada muzycznych uniesień z Maestro Chopinem” | Miejski Zespół Szkół w Dusznikach-Zdroju ul. Wybickiego 2a, 57-340 Duszniki-Zdrój | |
31 | 2023-06-05 | XXI edycja Wrocławski Konkurs "Szkoła promująca turystykę" w roku szkolnym 2022/2023 "Kopernik na Dolnym Śląsku" | Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika ul. Hugona Kołłątaja 20, Wrocław | |
32 | 2023-05-26 | Konferencja "Pora na harcerstwo" | Chorągiew Dolnośląska ZHP im. hm. Stefana Mirowskiego ul. Nowa, Wrocław | |
33 | 2023-05-25 | „LI Zjazd Stowarzyszenia na rzecz Najstarszych Szkół w Polsce” | I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego
w Kłodzku
ul. Wojska Polskiego 11, 57-300 Kłodzko | |
34 | 2023-05-25 | XVII edycja Konkursu muzyczno-plastycznego Ludowe Inspiracje | Przedszkole Nr 93 Integracyjne im. Jana Brzechwy ul. Grochowa, Wrocław | |
35 | 2023-05-24 | Powiatowy Konkurs "ORTOGRAFEK" | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka I Świdnickiego w Strzelinie Brzegowa, Strzelin | |
36 | 2023-05-09 | VII Regionalny Przegląd Twórczości
"Polskie Pieśni Patriotyczne i Piosenki Wojskowe" | VII Regionalny Przegląd Twórczości
"Polskie Pieśni Patriotyczne i Piosenki Wojskowe" ul. Bankowa, Bolesławiec | |
37 | 2023-05-08 | "Liczymy dęby pamięci Katyń" | Szkoła Podstawowa nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy ul. 11 Listopada , Oleśnica | |
38 | 2023-05-05 | Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2023 dla uczniów klas I-III i IV-VIII szkół podstawowych #NaszaFlagaPL | Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo ul. Jezuicka, Lublin | |
39 | 2023-04-26 | II Konkurs Piosenki "Kiedy mnie już nie będzie" | Szkoła Podstawowa nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi w Bielawie ul. Ludwika Waryńskiego 50, 58-260 Bielawa, Bielawa | |
40 | 2023-04-25 | Międzynarodowy Konkurs Biblijno-Fotograficzny Edycja III „Mężczyzna w Biblii” | Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Oławie Pl. Zamkowy 10 , 55-200 Oława | |
41 | 2023-04-24 | XXVIII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik | Zespołu Szkół Zawodowych nr 5
ul. Jana Wł. Dawida 5, 50-527 Wrocław | |
42 | 2023-04-24 | XXVIII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz | Zespół Szkół Zawodowych nr 5
ul. Jana Wł. Dawida 5, 50-527 Wrocław | |
43 | 2023-04-22 | XXVIII Ogólnopolski Zjazd Studentów Historyków we Wrocławiu | Studenckie Koło Naukowe Historyków
Uniwersytetu Wrocławskiego im. Szymona Askenazego
ul. Szewska 49, 50-139 Wrocław | |
44 | 2023-04-21 | Powiatowy Konkurs Polonistyczny | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka I Świdnickiego w Strzelinie Brzegowa, Strzelin | |
45 | 2023-04-19 | VI Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji Sybirackiej "Wiersze ojców naszych" | Stowarzyszenie Pamięci Zesłańców Sybiru ul. Wittiga, Wrocław | |
46 | 2023-04-01 | VIII edycja Filmowego Konkursu Historycznego Patria Nostra – Region Zachód | Fundacji Patria Nostra
ul. Wojska Polskiego 10, 05-220 Zielonka | |
47 | 2023-03-31 | V konferencja z cyklu Dlaczego Inka? - Rodzina, | Liceum Ogólnokształcącego nr 1
im. Danuty Siedzikówny „Inki”
ul. Ks. J. Poniatowskiego 9 , 50-320 Wrocław | |
48 | 2023-03-24 | Tydzień Twórczości artystycznej "ŻAK-ART" edycja 21 pn. "Wolność - kocham i rozumiem". | Zespół Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach ul. Skalników 6, 59-101, Polkowice, Polkowice | |
49 | 2023-03-21 | „Zielone Laboratoria TAURONA” | TAURON POLSKA ENERGIA S.A. ul. ks. Piotra Ściegiennego, Katowice | |
50 | 2023-03-11 | IV Gala Instruktorska Niestrudzeni 2022 | ZHP Chorągiew Dolnośląską IV ul. Nowa 6 , 50-082 Wrocław | |
51 | 2023-03-09 | Wojewódzka debata o Ocenianiu | Fundacji Szkoła bez ocen ul. Nałęczowska 18/29, 20-701 Lublin | |
52 | 2023-03-06 | VII Powiatowy Konkurs „Katyń – Golgota Wschodu | I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego
w Kłodzku
ul. Wojska Polskiego 11, 57-300 Kłodzko | |
53 | 2023-03-03 | Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Podatkach | Dolnośląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych Plac Solny 16/407, 50-062 Wrocław | |
54 | 2023-03-03 | XI Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Polska jakiej nie znacie" - "Wcale nie straszne płazy i gady" | Szkoła Podstawowa nr 1, im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP ul. Uczniowska, Gryfów Ślaski | |
55 | 2023-03-03 | XI Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Regionalny "Poznajemy źródła historii i kultury naszego regionu" | Szkoła Podstawowa nr 1, im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP ul. Uczniowska, Gryfów Ślaski | |
56 | 2023-03-03 | IV Dolnośląski Konkurs Historyczny „Żołnierze Niezłomni – Żołnierze Wyklęci” | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej ul. St. Sempołowskiej 13, 57-500 Bystrzyca Kłodzka | |
57 | 2023-03-01 | XII edycja Ogólnopolskiego konkursu „Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni” | Fundacja im. Kazimierza Wielkiego
ul. Kurantowa 4/130, 20-836 Lublin | |
58 | 2023-03-01 | akcja edukacyjna „Weź, ogarnij Dialog Społeczny” | Region Dolny Śląsk NSZZ „Solidarność” Pl. Solidarności 1/3/5 , 53 -661 Wrocław | |
59 | 2023-02-10 | X Powiatowy Konkurs Fizyczny dla uczniów szkół podstawowych | Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów, Bolesławiec | |
60 | 2023-02-10 | X Powiatowy Konkurs Fizyczny dla uczniów szkół podstawowych | Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów 11 , 59-700 Bolesławiec | |
61 | 2023-02-09 | XX Dolnośląski Konkurs Ekologiczny | Szkoła Podstawowa nr 109 im. Edwarda Dembowskiego we Wrocławiu ul. Inżynierska, Wrocław | |
62 | 2023-01-30 | OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ ULUBIONY POLSKI SPORTOWIEC 2022 R." V EDYCJA | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka I Świdnickiego w Strzelinie Brzegowa, Strzelin | |
63 | 2023-01-27 | Konferencja "Harcerski styl jako wkład w wychowanie obywatelskie" | Chorągiew Dolnośląska ZHP im. hm. Stefana Mirowskiego ul. Nowa, Wrocław | |
64 | 2023-01-27 | XVII Wrocławski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych | Liceum Ogólnokształcące nr V
im. gen. Jakuba Jasińskiego we Wrocławiu ul. Jacka Kuronia 14, 50-550 Wrocław | |
65 | 2023-01-27 | Konkurs wojewódzki "Znam historię polskich symboli narodowych" Edycja XVII | Szkoła podstawowa nr 93 im. Tradycji Orła Białego we Wrocławiu. Niemcewicza, Wrocław | |
66 | 2023-01-15 | Ogólnopolski konkurs plastyczny o tematyce sportowej pt. "Piłkarz Mundialu Katar 2022" | Szkoła Podstawowa nr 108 im. Juliana Tuwima ul. Bolesława Chrobrego 3, Wrocław | |
67 | 2023-01-11 | XX Wrocławski Konkurs o Tytuł Mistrza Języka Angielskiego ENGLISH MASTER 2023 | Szkoła Podstawowa nr 90 im. St. Tołpy, Wrocław
English Master 2019 Orzechowa, Wrocław | |
68 | 2023-01-07 | XIII Ogólnopolski Konkurs Literacki "Płynąć pod prąd" | Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu ul. Edwarda Dembowskiego, Wrocław | |
69 | 2022-12-15 | IV edycja konkursu literackiego „Pamiętnik Pokoleń – Świadkowie historii” | Starostwo Powiatowe w Legnicy pl. Słowiański 1 , 59-220 Legnica | |
70 | 2022-12-15 | XVII Przegląd Twórczości Zakazanej w PRL-U | Szkoła Podstawowa nr 6 we Wrocławiu Gorlicka, Wrocław | |
71 | 2022-12-05 | "Edukacja regionalna - patriotyzm jutra" | Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ul. Trzebnicka 42-44 50-230 Wrocław , 50-230 Wrocław | |
72 | 2022-12-01 | konferencja pt. „Od Edukacji do Biznesu – Szkoła Nowych Technologii” | Legnicka Specjalna Stref
Dolnośląski Klaster Edukacyjny
ul. Rycerska 4, 59-220 Legnica | |
73 | 2022-11-25 | Powiatowy konkurs recytatorski "Czar Soplicowa" | Szkoła Podstawowa nr 8 we Wrocławiu ul. Kowalska , Wrocław | |
74 | 2022-11-25 | Powiatowy konkurs fotograficzny "Czar Soplicowa" | Szkoła Podstawowa nr 8 we Wrocławiu ul. Kowalska , Wrocław | |
75 | 2022-11-23 | Wojewódzki konkurs fotograficzny "Mitologia w obiektywie" | Szkoła Podstawowa nr 8 we Wrocławiu ul. Kowalska , Wrocław | |
76 | 2022-11-15 | Bankowcy dla Edukacji Finansowej Dzieci i młodzieży BAKCYL. Lekcje i spotkania w szkołach prowadzone przez wolontariuszy z banków. | Fundacja Warszawski Instytut Bankowości ul. L. Kruczkowskiego , Warszawa | |
77 | 2022-11-02 | Ogólnopolski program edukacji ekologicznej na temat segregacji odpadów i recyklingu surowców pt. "Drużyna SIR PET-ERA" | Adliner Sp. z o. o. ul. Locci 18 02-928 Warszawa, Warszawa | |
78 | 2022-11-02 | XIX Ogólnopolski Konkurs dla młodzieży „Pomóż ocalić życie bezdomnemu” o nagrodę im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki, | Polskie Stowarzyszenie Obrońców Życia Człowieka ul. Krowoderska 24/1 , 31-142 Kraków | |
79 | 2022-11-01 | Aktywni -Błękitni- szkoła przyjazna wodzie. | Wody Polskie RZGW we Wrocławiu ul. C.K. Norwida 34, Wrocław | |
80 | 2022-10-28 | Union Jack Contest+, XV Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego dla Ósmoklasistów | Liceum Ogólnokształcące nr V
im. gen. Jakuba Jasińskiego we Wrocławiu ul. Jacka Kuronia 14, 50-550 Wrocław | |
81 | 2022-10-27 | Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2022 "Święty Mikołaj -biskup o miłosiernym sercu" | Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo ul. Jezuicka, Lublin | |
82 | 2022-10-25 | Konkurs ortograficzno-językowy pod hasłem "Mój Dolny Śląsk-Poznajemy jego tajemnice"-Edycja III | Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów, Bolesławiec | |
83 | 2022-10-19 | II Dolnośląski Konkurs Poetycki pt. "W podziękowaniu za dar życia Błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki" | Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury w Międzyborzu ul. Wrocławska, Międzybórz | |
84 | 2022-10-10 | I Mini Wrocławka Olimpiada Informatyczna | Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego ul. Wandy, Wrocław | |
85 | 2022-10-08 | Międzynarodowego Festiwalu Filmów MAKSYMILIANY we Wrocławiu | Fundacji Vide et Crede im. św. Jana Pawła II
ul. Eluarda 2, 54-019 Wrocław | |
86 | 2022-10-03 | Program edukacyjny "Velvet. Piątka dla Natury" | Garden of Words sp. z o. o. ul. Leona Kruczkowskiego 6A m. 41, Warszawa | |
87 | 2022-10-01 | Ogólnopolski projekt edukacyjny "Gramy zmysłami" | Ogólnopolski Projekt Edukacyjny "Gramy zmysłami" , | |
88 | 2022-10-01 | Olimpiada Statystyczna | Urzędu Statystycznego we Wrocławiu
ul. Oławska 31, 50 -950 Wrocław | |
89 | 2022-09-27 | X Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii” | Fundacja Zawsze Warto ul. Radziwiłłowska 23/8, 31-026 Kraków | |
90 | 2022-09-15 | XXV Dolnośląski Festiwal Nauki 2022 | Uniwersytet Wrocławski - Biuro Dolnośląskiego Festiwalu Nauki we Wrocławiu ul. Świdnicka 10, | |
91 | 2022-09-06 | XXII. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej | Liceum Ogólnokształcącego nr X
im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu
ul. Piesza 1, 51-109 Wrocław | |
92 | 2022-09-01 | Program Edukacyjny TalentowiSKO | Bank BPS S.A. ul. Grzybowska , Warszawa | |
93 | 2022-09-01 | Akademia Bezpiecznego Puchatka | Grupa Maspex Sp. z o.o. ul. Legionów 37, Wadowice | |
94 | 2022-08-17 | Projekt pt. Dziecko z Pasją | Fundacja Uniwersytet Dzieci ul. Mydlarska , Kraków | |
95 | 2022-06-03 | XVI edycja Konkursu plastyczno-muzycznego "Ludowe inspiracje" | Przedszkole Nr 93 Integracyjne im. Jana Brzechwy ul. Grochowa, Wrocław | |
96 | 2022-06-02 | Konferencja Od Edukacji do Biznesu - Szkoła odNowa | Legnickaa Specjalna Strefa Ekonomiczna S. A. ul. Rycerska, Legnica | |
97 | 2022-06-01 | konkursu „Pasjonująca lekcja religii”, | Czasopismo Edukacja i Dialog ul. Adama Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa | |
98 | 2022-06-01 | Ogólnopolski konkurs poświęcony Janowi Kilińskiemu "Zwykli ludzie wielkimi bohaterami" VII edycja | Zespół Szkół Zawodowych nr 5 ul. Jana Wł. Dawida, Wrocław | |
99 | 2022-05-27 | Powiatowy Konkurs "Ortografek" | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka I Świdnickiego w Strzelinie Brzegowa, Strzelin | |
100 | 2022-05-14 | #NaszaFlagaPL- Ogólnopolski Konkurs Plastyczny | Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo ul. Jezuicka, Lublin | |
101 | 2022-05-01 | Wrocławski konkurs "Szkoła Promująca Turystykę" XX edycja, rok szkolny 2021/2022 | Zespół "Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży" ul. Kołłątaja 20, Wrocław | |
102 | 2022-04-25 | XXVII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz | Dolnośląska Izba Rzemieślnicza
Zespół Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu ul. Jana Wł. Dawida 5 , 50-527 Wrocław | |
103 | 2022-04-25 | XXVII ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik | Dolnośląska Izba Rzemieślnicza
Zespół Szkół Zawodowych nr 5 ul. Jana Wł. Dawida, Wrocław | |
104 | 2022-04-22 | XIX Powiatowe Targi Edukacyjne | Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Jaworze ul. Piłsudskiego 11 , 59-400 Jawor | |
105 | 2022-04-22 | Powiatowy Konkurs Polonistyczny | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka I Świdnickiego w Strzelinie Brzegowa, Strzelin | |
106 | 2022-04-05 | II Międzynarodowy Konkurs Biblijno-Fotograficzny | Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Oławie Pl. Zamkowy 10 , 55-200 Oława | |
107 | 2022-04-03 | Wędrówki szlakiem Wartości | Fundacja Pax Bonum al. Kasprowicza 26, Wrocław | |
108 | 2022-03-31 | "I Ty możesz zostać Demostenesem!- Dolnośląski uczeń Mistrzem Mowy Polskiej"- konkurs oratorski im. Moniki Kalinowskiej | Szkoła Podstawowa nr 2 ul. Słowackiego , Bolesławiec | |
109 | 2022-03-22 | 53. Młodzieżowa Olimpiada Krajoznawcza Dolnego Śląska | Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu ul. Piesza 1, 51-109 Wrocław | |
110 | 2022-03-15 | Konkurs wojewódzki "Znam historię polskich symboli narodowych" Edycja XVI | Szkoła podstawowa nr 93 im. Tradycji Orła Białego we Wrocławiu. Niemcewicza, Wrocław | |
111 | 2022-03-14 | Szkolne Mistrzostwa Menadżerskie 5 | Fundacja Przedsiębiorczości Reves
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 26C , 35-328 Rzeszów | |
112 | 2022-03-12 | Międzynarodowy Konkurs Wiedzy Neurobiologicznej "Brain Bee International 2022" | Zakład Biostruktury Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu al. Ignacego Jana Paderewskiego, Wrocław | |
113 | 2022-03-04 | VI edycja Powiatowego Konkursu „Katyń – Golgota Wschodu” | I Liceum Ogólnokształcące w Kłodzku ul. Wojska Polskiego 11 , 57-300 Kłodzko | |
114 | 2022-03-04 | X Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Regionalny "Poznajemy źródła historii i kultury naszego regionu" | Szkoła Podstawowa nr 1, im. Bohaterów Łużyckiej Brygady WOP ul. Uczniowska, Gryfów Ślaski | |
115 | 2022-03-04 | III Dolnośląski Konkurs Historyczny „Żołnierze Niezłomni – Żołnierze Wyklęci” | Zespół Szkół Ogólnokształcących
w Bystrzycy Kłodzkiej
ul. St. Sempołowskiej 13, 57-500 Bystrzyca Kłodzka | |
116 | 2022-03-01 | XI edycja Ogólnopolskiego konkursu „Żołnierze Wyklęci-Bohaterowie Niezłomni” | Fundacja im. Kazimierza Wielkiego w Lubinie ul. Kurantowa 4/130, 20-836 Lubin | |
117 | 2022-03-01 | XXIII Ogólnopolski Konkurs Geologiczno - Środowiskowy " Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" | Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy Oddział Dolnośląski al. Jaworowa, Wrocław | |
118 | 2022-02-26 | III Gala Instruktorska Niestrudzeni 2021 | Komenda
Chorągwi Dolnośląskiej ZHP
ul. Nowa 6, 50-082 Wrocław | |
119 | 2022-02-21 | Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Mój ulubiony polski sportowiec 2021 r." IV edycja | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka I Świdnickiego w Strzelinie Brzegowa, Strzelin | |
120 | 2022-02-01 | Filmowy Konkurs Historyczny Patria-Nostra-VII edycja | Fundacja Konkursu Historycznego Patria Nostra ul. Wojska Polskiego , Zielonka | |
121 | 2022-01-28 | IX Powiatowy Konkurs Fizyczny dla uczniów szkół podstawowych | Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów, Bolesławiec | |
122 | 2022-01-24 | XIX Dolnośląski Konkurs Ekologiczny | Szkoła Podstawowa nr 109 im. Edwarda Dembowskiego we Wrocławiu ul. Inżynierska, Wrocław | |
123 | 2022-01-07 | XII Ogólnopolski Konkurs Literacki "Płynąć pod prąd" | Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu ul. Edwarda Dembowskiego, Wrocław | |
124 | 2021-12-10 | XVI Przegląd Twórczości Zakazanej | Szkoła Podstawowa nr 6 we Wrocławiu Gorlicka, Wrocław | |
125 | 2021-12-08 | Olimpiada Statystyczna | Urzędu Statystycznego we Wrocławiu
ul. Oławska 31, 50 -950 Wrocław | |
126 | 2021-12-01 | "MÓJ DOLNY ŚLĄSK- poznajemy jego tajemnice" - Edycja II | Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów 11 , 59-700 Bolesławiec | |
127 | 2021-12-01 | Konkurs literacki II edycja "Potęga słowa" rok szkolny 2021/2022. Konkurs na charakterystykę "Mój literacki przyjaciel na każdy czas - charakterystyka i opis przeżyć wewnętrznych postaci" | Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów 11 , 59-700 Bolesławiec | |
128 | 2021-11-30 | XII Wrocławski Konkurs "Pożeracze książek" | Szkoła podstawowa nr 107 im. Piotra Włostowica we Wrocławiu ul. B. Prusa, Wrocław | |
129 | 2021-11-25 | XI Dolnośląski Konkurs Młodego Programisty | Szkoła Podstawowa nr 76 z Oddziałami Sportowymi im. I Armii Wojska Polskiego ul. Wandy, Wrocław | |
130 | 2021-11-15 | XVII Dolnośląski Konkurs Literacki „My Polacy – My Dolnoślązacy” | Liceum ogólnokształcące w Zespole Szkół Salezjańskich „Don Bosco” we Wrocławiu
ul. Świętokrzyska 45-55, 50-327 Wrocław | |
131 | 2021-11-15 | Dolnośląski Konkurs Poetycki "W podziękowaniu za beatyfikację Kardynała Wyszyńskiego" | Szkoła Podstawowa im. Jerzego Badury w Międzyborzu ul. Wrocławska, Międzybórz | |
132 | 2021-11-08 | X Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny " POLSKA, JAKIEJ NIE ZNACIE: " Chrońmy jeże". | Szkoła Podstawowa nr 1, Gryfów Ślaski, VII Ogólnopolski Konkurs Historyczno-Regionalny: "Poznajemy źródła historii i kultury naszego regionu", ul. Uczniowska, Gryfów Śląski | |
133 | 2021-11-03 | Jubileusz 75. rocznicy działalności szkoły | Liceum Ogólnokształcące Sióstr Urszulanek UR we Wrocławiu pl. Nankiera 16 , 50-140 Wrocław | |
134 | 2021-11-02 | Konkurs historyczny "Dzieje Śląska do 1945" | Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów 11 , 59-700 Bolesławiec | |
135 | 2021-10-29 | "Edukacja Regionalna -Patriotyzm Jutra" | Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ul. Trzebnicka 42-44 50-230 Wrocław , 50-230 Wrocław | |
136 | 2021-10-01 | Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL. Lekcje i spotkania w szkołach prowadzone przez wolontariuszy z banków. | Fundacja Warszawski instytut Bankowości ul. Solec, Warszawa | |
137 | 2021-10-01 | Zatrzymać w czasie | Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów 11 , 59-700 Bolesławiec | |
138 | 2021-09-28 | Salon Maturzystów Perspektywy 2021 | Fundacja Edukacyjna Perspektywy ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa | |
139 | 2021-09-27 | IX Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”, | Fundacja Zawsze Warto ul. Radziwiłłowska 23/8, 31-026 Kraków | |
140 | 2021-09-20 | Świdnicy II Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole | Movus Movere Anna Hildebrandt-Mrozek w Świdnicy Pl. Grunwaldzki 5/3 , 58-100 Świdnica | |
141 | 2021-09-06 | „Liga sportowa Młodego Kadeta” | Katolickie Liceum Ogólnokształcącego
Im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Henrykowie
Pl. Cystersów 1 , 57-210 Henryków | |
142 | 2021-09-06 | 21. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Reportażu im. Wandy Dybalskiej | Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu ul. Piesza 1, 51-109 Wrocław | |
143 | 2021-09-01 | „Działaj
z imPETem” | Adliner Sp. z o. o. ul. Locci 18 02-928 Warszawa, Warszawa | |
144 | 2021-09-01 | ADAMED SmartUP - program naukowo-edukacyjny dla młodzieży | Fundacja Adamed
ul. Karowa 31A, 00-324 Warszawa | |
145 | 2021-09-01 | Program "Szkoła Przyjazna wodzie-Aktywni Błękitni" | Wody Polskie RZGW we Wrocławiu ul. C.K. Norwida 34, Wrocław | |
146 | 2021-06-04 | Projekt "Lekcja:Enter" | Fundacja Orange Al. Jerozolimskie160, 02-326 Warszawa | |
147 | 2021-05-18 | XXII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego z cyklu „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro – Tajemniczy świat jaskiń”, | Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy Oddział Dolnośląski ul. Jaworowa 19 , 53-122 Wrocław | |
148 | 2021-04-22 | I Międzynarodowy Konkurs Biblijno- Fotograficzny | Szkoła Podstawowa nr 6 im. Polskich Olimpijczyków ul. Sportowa 6, Oława | |
149 | 2021-04-09 | Konkurs „230 lat Konstytucji” | Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów 11 , 59-700 Bolesławiec | |
150 | 2021-04-08 | Konkurs ortograficzno- językowy pod hasłem ,,Mój Dolny Śląsk -poznajemy jego tajemnice | Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów 11 , 59-700 Bolesławiec | |
151 | 2021-03-25 | II edycja konkursu międzyszkolnego „Igrzyska Wiedzy u Kościuszki” | Liceum Ogólnokształcące
im. Tadeusza Kościuszki ul. Kościelna 12, 56-500 Syców | |
152 | 2021-03-16 | XV edycja konkursu wojewódzkiego pt. „Znam historię polskich symboli narodowych” | Szkoła podstawowa nr 93 im. Tradycji Orła Białego we Wrocławiu. Niemcewicza, Wrocław | |
153 | 2021-03-15 | konkurs Szkolne Mistrzostwa Menadżerskie 4 | Fundacja Przedsiębiorczości Reves
ul. Ks. Jerzego Popiełuszki 26C , 35-328 Rzeszów | |
154 | 2021-03-15 | OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY "MÓJ ULUBIONY POLSKI SPORTOWIEC 2020 R." | Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolka I Świdnickiego w Strzelinie Brzegowa, Strzelin | |
155 | 2021-03-01 | X edycja Ogólnopolskiego konkursu „Żołnierze Wyklęci-Bohaterowie Niezłomni” | Fundacja im. Kazimierza Wielkiego w Lubinie ul. Kurantowa 4/130, 20-836 Lubin | |
156 | 2021-03-01 | XVII edycja Konkursu Papieskiego „Święty Kościół grzesznych ludzi” | Fundacja Instytut Tertio Millennio
ul. Dominikańska 3/13, 31-043 Kraków | |
157 | 2021-02-19 | XVI Wrocławski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych | Liceum Ogólnokształcące nr V
im. gen. Jakuba Jasińskiego we Wrocławiu ul. Jacka Kuronia 14, 50-550 Wrocław | |
158 | 2021-02-01 | Edukacja Regionalna - Patriotyzm Jutra | Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ul. Trzebnicka 42-44 50-230 Wrocław , 50-230 Wrocław | |
159 | 2021-02-01 | I Bolesławiecki Konkurs Literacki -"Potęga słowa".
Konkurs na opowiadanie "Opowiadanie z nutą optymizmu, czyli sposób na - i nie tylko - trudny czas pandemii" | Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów 11 , 59-700 Bolesławiec | |
160 | 2021-01-07 | XI Ogólnopolski Konkurs Literacki
"Płynąć pod prąd" | Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu ul. Edwarda Dembowskiego, Wrocław | |
161 | 2020-12-10 | Olimpiada Statystyczna | Komitet Okręgowy Olimpiady Statystycznej we Wrocławiu Oławska, Wrocław | |
162 | 2020-11-30 | warsztaty edukacyjne „Szkoła z Gigantami” | firmę Giganci Programowania sp. z o.o. w Warszawie ul. Krucza 46/3, 00-509 Warszawa | |
163 | 2020-10-30 | XIII Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego dla Ósmoklasistów "Union Jack Contest+" | Mariola Kuźmicka-Mazurek
Dyrektor
Liceum Ogólnokształcącego nr V we Wrocławiu ul. J. Kuronia, Wroclaw | |
164 | 2020-10-01 | "Zatrzymać w czasie" | Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu ul. Tyrankiewiczów, Bolesławiec | |
165 | 2020-10-01 | "Popojutrze 2.0 - KSZTAŁCENIE"
Centrum Inkubacji Innowacji Społecznych | SENSE consulting sp. z o.o.
ul. św. Michała 43, 61-119 Poznań | |
166 | 2020-09-01 | XX Ogólnopolski Turniej Reportażu dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych im. Wandy Dybalskiej | Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu ul. Piesza 1, 51-109 Wrocław | |
167 | 2020-07-31 | Konkurs Superdyrektor Szkoły i Superdyrektor Przedszkola | Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska ul. Przyokopowa 33, 01-208 Warszawa | |
168 | 2020-06-06 | I Ogólnopolska Konferencja Nauczycieli Humanistów ,,Współczesny polonista - język polski, glottodydaktyka i wychowanie". | Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Wrocławiu ul. Krucza, Wrocław | |
169 | 2020-06-06 | I Ogólnopolska Konferencja Nauczycieli Humanistów ,,Współczesny polonista - język polski, glottodydaktyka i wychowanie". | Liceum Ogólnokształcące nr VII im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego we Wrocławiu ul. Krucza, Wrocław | |
170 | 2020-05-18 | XVIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pierwsza Pomoc dla szkół w 2020 roku. | Stowarzyszenie Komitet Obywatelski Ziemi Kłodzkiej. Bohaterów Getta, Nowa Ruda | |
171 | 2020-04-29 | IX Przegląd Twórczości w Języku Niemieckim | Przedszkole Nr 71 "Chatka Małego Skrzatka" we Wrocławiu ul. Kiełczowska, Wrocław | |
172 | 2020-04-20 | XXV Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik | Komitet Główny Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik ul. Jana Wł. Dawida, Wrocław | |
173 | 2020-04-20 | XXV Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz | Komitet Główny Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz ul. Jana Wł. Dawida, Wrocław | |
174 | 2020-04-17 | EDUKACJA REGIONALNA - PATRIOTYZM JUTRA | Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ul. Trzebnicka 42-44 50-230 Wrocław , 50-230 Wrocław | |
175 | 2020-04-06 | Konkurs plastyczno-muzyczny
„Ludowe Inspiracje 2020” | Przedszkole Nr 93 Integracyjne im. Jana Brzechwy ul. Grochowa, Wrocław | |
176 | 2020-04-03 | X edycja konkursu pt. " Wędrówki Szlakiem Wartości" | Fundacja PAX ET BONUM, wędrówki szlakiem wartości al. Kasprowicza, Wrocław | |
177 | 2020-04-03 | Szkolenie dla nauczycieli oraz lekcja pokazowa na temat depresji w ramach XIV Kampanii Społecznej Forum Przeciw Depresji – (Nie)widzialna Nastoletnia Depresji | INNE
Firma Servier Polska ul. Jana Kazimierza 10 , 01-248 Warszawa | |
178 | 2020-03-27 | IX Konferencja popularnonaukowa „Język w kulturze. Kultura w języku” | Liceum Ogólnokształcące Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Oławie Pl. Zamkowy 10 , 55-200 Oława | |
179 | 2020-03-27 | XIX Powiatowy Konkurs Recytatorski „Romantyczna dusza” | Zespół Szkół nr 7 w Wałbrzychu ul. Kłodzka 29, 58 -308 Wałbrzych | |
180 | 2020-03-20 | Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości | Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club pl. Żelaznej Bramy 10, 00-136 Warszawa | |
181 | 2020-03-20 | Ogólnopolski Konkurs Języka Włoskiego i Wiedzy o Włoszech ,,Il Bel Paese" | Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego ul. ks. Piotra Skargi, Wrocław | |
182 | 2020-03-20 | XVIII Powiatowe Targi Pracy w Jaworze | Powiatowe Ośrodek Rozwoju Edukacji w Jaworze ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Jawor | |
183 | 2020-03-17 | Konferencja edukacyjna ,,Jak trafić w sedno sprawy? Na co mam wpływ we współczesnej szkole?" | Instytut Talentów FLASHPOINT Renata Gut ul. Ogrodowa, Kiełczów | |
184 | 2020-03-13 | Regionalny Festiwal E(x)plory we Wrocławiu | Fundacja Zaawansowanych Technologii ul. Radna, Warszawa | |
185 | 2020-03-12 | X Dolnośląski Konkurs Wiedzy o Podatkach | Dolnośląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych Plac Solny 16/407, 50-062 Wrocław | |
186 | 2020-03-12 | Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej | Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana” ul. Kuźnicza 11-13, 50-138 Wrocław | |
187 | 2020-03-10 | 52. Młodzieżowa Olimpiada Krajoznawcza Dolnego Śląska | Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu ul. Piesza 1, Wrocław | |
188 | 2020-03-07 | XXII Dni Brytyjskie | Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Lubinie ul. Bolesława Prusa 4 , 59-300 Lubin | |
189 | 2020-03-02 | ,,Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie 3" | Fundacja Przedsiębiorczości Revas ul. Ks. Jerzego Popiełuszki, Rzeszów | |
190 | 2020-03-02 | X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS POLONISTYCZNY "ODPOWIEDNIE DAĆ RZECZY SŁOWO" | Szkoła Podstawowa nr 46 im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu ul. Ścinawska, Wrocław | |
191 | 2020-03-02 | Statystyczny Turniej Debat Oksfordzkich | Urząd Statystyczny we Wrocławiu ul. Oławska, Wrocław | |
192 | 2020-03-01 | Konkurs „Młody Patriota" | Lotnicze Zakłady Naukowe we Wrocławiu ul. Kiełczowska 43 , 51-315 Wrocław | |
193 | 2020-03-01 | Ogólnopolski Konkurs Wrocławskiego Stowarzyszenia Wychowawców na najciekawszą Konkursu prac magisterskich5. edycja | Wrocławskie Stowarzyszenie Wychowawców ul. Legnicka 65 , 54-206 Wrocław | |
194 | 2020-02-28 | XII Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Obcojęzycznej | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łagiewnikach ul. Jedności Narodowej, Łagiewniki | |
195 | 2020-02-26 | XVI Edycja Otwartego Międzyszkolnego Konkursu Fizycznego im. Bożeny Koronkiewicz, 2020 | Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu ul. Piesza 1 51-109 Wrocław , ul. Piesza 1 51-109 Wrocław | |
196 | 2020-02-25 | VII Konkurs Matematyka i Ekonomia dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych i XIII Konkurs Matematyka i Ekonomia dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych, | Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ul. Trzebnicka, Wrocław | |
197 | 2020-02-01 | Komputerowy Mistrz | Liceum Ogólnokształcące nr XII im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu , | |
198 | 2020-01-31 | Ogólnopolski Konkurs Żołnierze Wyklęci - Bohaterowie Niezłomni" (IX edycja) | Fundacja im. Kazimierza Wielkiego Kurantowa, Lublin | |
199 | 2020-01-25 | Lokalne Szkolenie dla nauczycieli we Wrocławiu w ramach ogólnopolskiego projektu ,,Niebanalnie o giełdzie - II edycja" | Fundacja GPW ul. Książęca, Warszawa | |
200 | 2020-01-24 | III edycja Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Innowacje w Nauczaniu Języków Obcych. INJO 2020 Kształcenie językowe w Polsce a kluczowe kompetencje XXI wieku. | Instytut Filologii Angielskiej ul. Kuźnicza , Wrocław | |
201 | 2020-01-02 | X Ogólnopolski Konkurs Literacki Płynąć Pod Prąd | Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu ul. Edwarda Dembowskiego, Wrocław | |
202 | 2019-12-13 | Konkurs chemiczno - fizyczny: WODA - CUDOWNA CIECZ | Konkurs chemiczno - fizyczny ,, Woda - cudowna ciecz" Al. Wyzwolenia, Wałbrzych | |
203 | 2019-11-12 | Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" - edycja polska, rok szkolny 2019/20 | Międzynarodowy Konkurs Informatyczny "Bóbr" - edycja polska, rok szkolny 2019/20 Fryderyka Chopina , Toruń | |
204 | 2019-11-07 | Olimpiada Statystyczna | Komitet Okręgowy Olimpiady Statystycznej we Wrocławiu ul.Oławsk, Wrocław | |
205 | 2019-10-28 | Forum Dydaktyki Cyfrowej w ramach Ogólnopolskiej Sieci Dydaktyki Cyfrowej | Fundacja na rzecz Wielkich Historii (wcześniej Fundacja Pamięć i Tożsamość) ul.Złota, Warszawa | |
206 | 2019-10-28 | Polska Niepodległa | USKI Polska Uniwersytecka Szkoła
Kształcenia Indywidualnego Sp. z o.o.
ul. Ładna 2
31-444 Kraków
ul. Ładna 2 , 31-444 Kraków | |
207 | 2019-10-28 | XIII Regionalna Konferencja: Szkolne Centra Multimedialne - książkowe inspiracje w bibliotece | XIII Regionalna Konferencja: Szkolne Centra Multimedialne - książkowe inspiracje w bibliotece ul.S.Worcella, Wrocław | |
208 | 2019-10-25 | że XII Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego dla Ósmoklasistów Union Jack Contest+ | Liceum Ogólnokształcące nr V im. gen. Jakuba Jasińskiego we Wrocławiu ul. Jacka Kuronia 14, 50-550 Wrocław | |
209 | 2019-10-22 | Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha | Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha jutrzenki 105, 02-231 Warszawa | |
210 | 2019-10-08 | XIX Ogólnopolski Turniej Reportażu dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych im. Wandy Dybalskiej | Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu ul. Piesza 1, Wrocław | |
211 | 2019-10-03 | XXII Dolnośląski Festiwal Nauki XI Edycja Regionalna w Bystrzycy Kłodzkiej | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej ul. Sempołowskiej, Bystrzyca Kłodzka | |
212 | 2019-10-01 | Projekt BAKCYL - Lekcje i spotkania w szkołach prowadzone przez wolontariuszy z banków | Fundacja Warszawski Instytut Bankowości
ul. Wiejska 12 A
00-490 Warszawa ul. Wiejska 12 A, 00-490 Warszawa | |
213 | 2019-10-01 | „Lekcje wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie” | Sejmik
Województwa Dolnośląskiego
Wybrzeże Juliusza Słowackiego, Wrocław | |
214 | 2019-09-27 | VII Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii" | Fundacja Zawsze Warto ul. Radziwiłłowska , Kraków | |
215 | 2019-09-02 | Akademia Bezpiecznego Puchatka | Akademia Bezpiecznego Puchatka ul. Legionów, Wadowice | |
216 | 2019-09-02 | "Niemiecki plus" | Goethe-Institut Warschau Chmielna, Warszawa | |
217 | 2019-09-01 | Ogólnopolski Program Edukacyjny dla Szkół "Działaj
z imPETem!". | Adliner Sp. z o. o. ul. Locci 18 02-928 Warszawa, Warszawa | |
218 | 2019-07-31 | VI edycja konkursu "Superdyrektor Szkoły i Superdyrektor Przedszkola" | "Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej", "Wczesna Edukacja. Poradnik Dyrektora Przedszkola i Szkoły", Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska ul. Przyokopowa, Warszawa | |
219 | 2019-06-07 | Wrocławski Konkurs "Szkoła Promująca Turystykę" (XVIII edycja) | Zespół "Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży" ul. Kołłątaja 20, Wrocław | |
220 | 2019-06-01 | Akademia Samorządów Uczniowskich | Młodzieżowa Rada Miasta ul.Kołłątaja, Wrocław | |
221 | 2019-06-01 | Nadanie imienia placówce | Przedszkole Publiczne w Niemczy ul.B.Chrobrego , Niemcza | |
222 | 2019-06-01 | Ogólnopolski Konkurs "Zwykli ludzie wielkimi bohaterami" (VI edycja) | Zespół Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu ul. Jana Władysława Dawida, Wrocław | |
223 | 2019-05-14 | XX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego z cyklu "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" pod hasłem "Potęga żywiołów Ziemi" | Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy Oddział Dolnośląski al. Jaworowa, Wrocław | |
224 | 2019-05-07 | Konferencja "Kreujemy nowy wymiar przestrzeni szkolnej" | Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Bosko w Lubinie ul. Bolesława Prusa, Lubin | |
225 | 2019-04-25 | 42. wojewódzkie eliminacje ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" | Oddział Wojewódzki Związku OSP RP ul. Borowska, Wrocław | |
226 | 2019-04-15 | IX Ogólnopolski Konkurs Literacki "Płynąć pod prąd" | Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu ul. Edwarda Dembowskiego, Wrocław | |
227 | 2019-04-09 | konferencja edukacyjna "Orientacja zawodowa bez granic-zawody przyszłości" | Karkonoska Agencja Rozwoju
Regionalnego ul. 1-go Maja, Jelenia Góra | |
228 | 2019-04-09 | II Dolnośląska Olimpiada Klas Policyjnych | Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu ul. Podwale 31-33, Wrocław | |
229 | 2019-04-08 | Konferencja "Wpływ kształcenia zawodowego na rozwój logistyki Dolnego Śląska" | Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu ul. Sołtysowicka , Wrocław | |
230 | 2019-04-06 | Konkurs na najdalej latający model samolotu z papieru | Zespół Szkół Salezjańskich Don Bosco we Wrocławiu ul. Świętokrzyska , Wrocław | |
231 | 2019-04-05 | Regionalny Festiwal E(x)plory | Fundacja Zaawansowanych Technologii ul. Radna, Warszawa | |
232 | 2019-04-01 | Szkolne Mistrzostwa Menedżerskie 2 | Fundacja INUP Fryderyka Chopina , Rzeszów | |
233 | 2019-04-01 | XXIV Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik | Zespół Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu ul. Jana Władysława Dawida, Wrocław | |
234 | 2019-04-01 | XXIV Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz | Zespół Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu ul. Jana Władysława Dawida, Wrocław | |
235 | 2019-03-29 | XVIII Powiatowy Konkurs Recytatorski "Romantyczna Dusza" | Zespół Szkół nr 7 im. Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu ul. Kłodzka 29, Wałbrzych | |
236 | 2019-03-28 | konferencja "Wieloaspektowość w doradztwie zawodowym-kilka słów o potencjale" | Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy ul. Wodna, Świdnica | |
237 | 2019-03-27 | Konferencja "Zbigniew Herbert - poeta moralnego niepokoju" | Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie Plac Zamkowy, Oława | |
238 | 2019-03-27 | Program edukacyjny "Pomóż mu się skoncentrować" | Niepubliczny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Centrum Rozwoju Piecewska, Gdańsk | |
239 | 2019-03-27 | Międzynarodowe Seminarium Naukowe "Psychoterapia energetyczna, techniki uzdrawiania emocjonalnego ze szczególnym uwzględnieniem metody EFT" | Powiatowe Centrum Edukacji
i Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Wołowie ul. Tadeusza Kościuszki 27, 56-100 Wołów | |
240 | 2019-03-22 | V Koncert Charytatywny "Wiosna, ach to Ty!" | Liceum Ogólnokształcące Nr XVII im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu ul. Tęczowa, Wrocław | |
241 | 2019-03-22 | XVII Powiatowe Targi Edukacyjne | Powiatowe Ośrodek Rozwoju Edukacji w Jaworze ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Jawor | |
242 | 2019-03-21 | II Powiatowa Gala Talentów | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie ul. ks. Franciszka Kutrowskiego, Oława | |
243 | 2019-03-20 | Chopinalia 2019 - "Muzyczne Stany Zachwytu - Fryderyk Szopen w popkulturze" | Miejski Zespół Szkół w Dusznikach-Zdroju ul. Józefa Wybickiego, Duszniki-Zdrój | |
244 | 2019-03-15 | Ogólnopolski Konkurs Języka Włoskiego i Wiedzy o Włoszech "Il Bel Paese" - IX edycja | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 we Wrocławiu ul. Ks. Piotra Skargi, Wrocław | |
245 | 2019-03-14 | IX Dolnośląski Konkurs Wiedzy o Podatkach | Dolnośląski Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych Plac Solny 16/407, 50-062 Wrocław | |
246 | 2019-03-13 | Konferencja edukacyjna "Jak uczyć adaptacji w środowisku VUCA siebie, dzieci, młodzież i rodziców?" | Instytut Talentów FLASHPOINT Renata Gut ul. Ogrodowa, Kiełczów | |
247 | 2019-03-12 | 51. Młodzieżowa Olimpiada Krajoznawcza Dolnego Śląska | Liceum Ogólnokształcące nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu ul. Piesza 1, Wrocław | |
248 | 2019-03-11 | Konkurs "WSSE Tech LAB" - promowanie kreatywności, innowacji i szkolnictwa branżowego | Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Uczniowska, Wałbrzych | |
249 | 2019-03-09 | XXI Dni Brytyjskie | Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Bosko w Lubinie ul. Bolesława Prusa, Lubin | |
250 | 2019-03-07 | Konkurs językowy "Englisch ist eingach, German is easy" | Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Jeleniej Górze Aleja Jana Pawła II, Jelenia Góra | |
251 | 2019-03-06 | Otwarty Międzyszkolny Konkurs Fizyczny im. Bożeny Koronkiewicz | Liceum Ogólnokształcące Nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu ul. Piesza, Wrocław | |
252 | 2019-03-01 | Konkurs wiedzy neurobiologicznej "Brain Bee 2019" | Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu , Wrocław | |
253 | 2019-03-01 | Olimpiada Kreatywności Destination Imagination (XIV edycja) | Destination Imagination Polska Ślężna, Wrocław | |
254 | 2019-03-01 | I Powiatowy Konkurs Historyczny Żołnierze Niezłomni – Żołnierze Wyklęci pod hasłem „Nie jesteśmy żadną bandą” | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej ul. St. Sempołowskiej, Bystrzyca Kłodzka | |
255 | 2019-02-25 | XV edycja Konkursu Papieskiego „Dar na stulecie” | Fundacja Instytut Tertio Millennio ul. Grodzka 7/2, 50-115 Wrocław | |
256 | 2019-02-14 | III Dolnośląski Konkurs Recytatorski Poezji Sybirackiej "Wiersze ojców naszych" | Stowarzyszenie Pamięci Zesłańców Sybiru Wittiga, Wrocław | |
257 | 2019-02-09 | XLV Olimpiada Geograficzna (etap okręgowy) | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Bystrzycy Kłodzkiej ul. Stefanii Sempołowskiej, Bystrzyca Kłodzka | |
258 | 2019-01-25 | V edycja Dolnośląskiego Festiwalu „Canzonissima” | Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 3 we Wrocławiu ul. Piotra Skargi 31, 50-082 Wrocław | |
259 | 2019-01-22 | XVIII Dolnośląski Konkurs Ekologiczny | Szkoła Podstawowa nr 109 im.Edwarda Dembowskiego we Wrocławiu XVIII Dolnośląski Konkurs Ekologiczny Inżynierska, Wrocław | |
260 | 2019-01-21 | XVI Wrocławski Konkurs o Tytuł Mistrza Języka Angielskiego English Master 2019 | Szkoła Podstawowa nr 90 im. St. Tołpy, Wrocław
English Master 2019 Orzechowa, Wrocław | |
261 | 2019-01-14 | Festiwal Bajkopisarzy "Piernikowa Chata" | Ośrodek Działań Twórczych "ŚWIATOWID", Festiwal uL. Sempołowskiej 5, Wrocław | |
262 | 2019-01-08 | Powiatowy Konkurs Językowy dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych | Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie Osiedle Piastowskie, Nowa Ruda | |
263 | 2019-01-08 | Powiatowy Konkurs Językowy dla uczniów szkół podstawowych oraz oddziałów gimnazjalnych | Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie Osiedle Piastowskie, Nowa Ruda | |
264 | 2019-01-07 | VI Olimpiada Wiedzy o Turystyce (etap okręgowy) | Zespół Szkół Ekonomiczno Turystycznych w Jeleniej Górze ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Jelenia Góra | |
265 | 2019-01-04 | Etap okręgowy XI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej | Zespół Szkół Ekonomiczno-Turystycznych im. Unii Europejskiej w Jeleniej Górze ul. Piłsudskiego 27, 58-500 Jelenia Góra | |
266 | 2019-01-02 | Szkolenia dla doradców edukacyjno-zawodowych na obszarze makroregionu III | Szkolenie dla doradców edukacyjno-zawodowych na obszarze makroregionu III Towarowa 37, Poznań | |
267 | 2018-12-14 | konkurs "Woda - cudowna ciecz" | Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" w Wałbrzychu al. Wyzwolenia, Wałbrzych | |
268 | 2018-12-01 | III edycja Olimpiady Wiedzy o Biznesie i Innowacjach | Instytutu Nowych Technologii ul. Sienkiewicza 55, Łódź | |
269 | 2018-11-30 | XVIII Ogólnopolski Turniej Reportażu im. Wandy Dybalskiej | Liceum Ogólnokształcące Nr X im. Stefanii Sempołowskiej we Wrocławiu ul. Piesza, Wrocław | |
270 | 2018-11-28 | Konkurs hotelarsko-gastronomiczno-turystyczny "Profesjonalista i Mistrz w Branży Turystycznej" | Regionalna Szkoła Turystyczna w Polanicy-Zdroju ul. Wojska Polskiego, Polanica-Zdrój | |
271 | 2018-11-22 | „Dolnośląskie Potyczki Hotelarskie | Zespół Szkół nr 7 im. Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu ul. Kłodzka 29, Wałbrzych | |
272 | 2018-11-01 | Union Jack Contest + Dolnośląski Konkurs Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów i Ósmoklasistów | Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 we Wrocławiu ul. Jacka Kuronia , Wrocław | |
273 | 2018-10-25 | Jubileusz 70- lecia Liceum Ogólnokształcącego nr VI im. Bolesława Prusa we Wrocławiu | Liceum Ogólnokształcące Nr VI im. Bolesława Prusa we Wrocławiu ul. Hutnicza, Wrocław | |
274 | 2018-10-25 | Ogólnopolska Konferencja Naukowa na temat Dobro dziecka jako wartość w prawie | Ogólnopolska Konferencja Naukowa na temat Dobro dziecka jako wartość w prawie ul. Ostrowskiego 30b, 53-238 Wrocław | |
275 | 2018-10-24 | Bieg dla Niepodległej | Zespół Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych we Wrocławiu ul. H. Worcella 3, Wrocław | |
276 | 2018-10-23 | XIII Konkurs Wiedzy o Języku Polskim | Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" Aleja Wyzwolenia, Wałbrzych | |
277 | 2018-10-20 | Ogólnopolski projekt edukacyjny "Aniołkowe Granie" | Przedszkole Nr 56 "NIEZAPOMINAJKA" we Wrocławiu ul. Wałbrzyska, Wrocław | |
278 | 2018-10-19 | Międzynarodowy Festiwal Filmów Niepokalanów 2018 | Fundacja Vide et Crede im. św. Jana Pawła II ul. Eluarda, Wrocław | |
279 | 2018-10-12 | I Ogólnopolski Konkurs Recytatorski „Mówimy Reymontem” i XXII Ogólnopolski Zlot Szkół Reymonowskich | Zespół Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie Bożków, Bożków | |
280 | 2018-10-05 | World Space Week Wrocław 2018 | Stowarzyszenie WroSpace Legnicka , Wrocław | |
281 | 2018-10-01 | ADAMED SmartUP | Fundacja Grupy Adamed ul. Karowa , Warszawa | |
282 | 2018-10-01 | Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL | Fundacja Warszawski Instytut Bankowości ul. Wiejska 12 A, Warszawa | |
283 | 2018-10-01 | Olimpiada Statystyczna | Urząd Statystyczny we Wrocławiu ul. Oławska, Wrocław | |
284 | 2018-09-27 | I Konkurs Historyczny „Chcieliśmy tylko wolnej Polski” | Fundacja „Historia-Pamięć-Edukacja”
ul. Brązowa 1/3
53-442 Wrocław
ul. Brązowa 1/3, | |
285 | 2018-09-27 | LXIV Jeleniogórski Rajd Młodzieży Szkolnej "Cieplice 2018" | Zarząd Oddziału "Ziemi Jeleniogórskiej" Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych w Jeleniej Górze ul. Przemysłowa , Piechowice | |
286 | 2018-09-21 | Jubileusz 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego Nr V im. Gen. Jakuba Jasińskiego | Liceum Ogólnokształcące Nr V im. Gen. Jakuba Jasińskiego we Wrocławiu ul. Jacka Kuronia, Wrocław | |
287 | 2018-09-19 | Gra miejska na temat AK-WiN (organizowana w ramach konkursu "Upamiętnienie historii wrocławskich kombatantów i osób represjonowanych 2018" - II edycja) | Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej we Wrocławiu pl. Nankiera, Wrocław | |
288 | 2018-09-15 | Mamy Niepodległość | Stowarzyszenie Twórców i Animatorów Kultury ul. Czajkowskiego, Wrocław | |
289 | 2018-09-11 | Wrocławski Salon Maturzystów Perspektywy 2018 | Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" Nowogrodzka, Warszawa | |
290 | 2018-09-10 | Lekcje wiedzy o administracji rządowej i samorządowej w województwie | Kancelaria Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Wybrzeze Juliusza Słowackiego, Wrocław | |
291 | 2018-09-03 | XIV Dolnośląski Konkurs Literacki „My Polacy – my Dolnoślązacy” o Laur Złotego Pióra | Salezjańskie Liceum Ogólnokształcącego im. św. Dominika Salvio we Wrocławiu ul. Bolesława Prusa, Wrocław | |
292 | 2018-09-01 | Lekki Tornister | Fundacja Rosa Racławicka, Wrocław | |
293 | 2018-09-01 | „Z Syberii do Polski – śladami polskich bohaterów” | Fundacja Wspólnota Pokoleń ul. Dworcowa, Wrocław | |
294 | 2018-08-11 | "5 Bieg Niezłomnych - Pamięci Żołnierzy Wyklętych" Bieg dla Dzieci i Młodzieży | Ślężański Ośrodek Kultury ul. Fryderyka Chopina, Sobótka | |
295 | 2018-07-16 | V edycja Ogólnopolskiego Konkursu na Superdyrektora Szkoły i Superdyrektora Przedszkola | "Dyrektor Szkoły. Miesięcznik Kierowniczej Kadry Oświatowej", "Wczesna Edukacja. Poradnik Dyrektora Przedszkola i Szkoły", Wydawnictwo Wolters Kluwer Polska ul. Przyokopowa, Warszawa | |
296 | 2018-05-29 | Konkurs Wiedzy Informatycznej "T@lenty informatyczne" | Zespół Szkół Politechnicznych "Energetyk" Aleja Wyzwolenia, Wałbrzych | |
297 | 2018-05-25 | V Międzyszkolny Konkurs Wiedzy klas III "OMNIBUSIK" | Szkoła Podstawowa nr 8 im. Władysława Broniewskiego ul. Paderewskiego , Jelenia Góra | |
298 | 2018-05-22 | XXXV Sympozjum Ogólnopolskiego Klubu Szkół Westerplatte | Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Bohaterów Westerplatte w Dzierżoniowie Osiedle Błękitne, Dzierżoniów | |
299 | 2018-05-18 | X Jubileuszowy Miejski Turniej Szkół Podstawowych "Bezpiecznie i pewnie z rowerem i na rowerze" o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 50 we Wrocławiu | Szkoła Podstawowa nr 50 we Wrocławiu ul. Czeska, Wrocław | |
300 | 2018-05-18 | konferencja Dolnośląskie Cyfrowe Centrum Zasobów Edukacyjnych | Zachodnia Izba Gospodarcza - Pracodawcy i Przedsiębiorcy ul. Ofiar Oświęcimskich Wrocław, Wrocław | |
301 | 2018-05-16 | VIII Międzyszkolny Konkurs Polonistyczny "Odpowiednie Dać Rzeczy Słowo" | Szkoła Podstawowa nr 46 im. Polskich Olimpijczyków we Wrocławiu ul. Ścinawska, Wrocław | |
302 | 2018-05-14 | Konferencja Regionalna Programu "Erasmus+" | Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji Aleje Jerozolimskie, Warszawa | |
303 | 2018-05-08 | V EDYCJA INTEGRACJA DLA EDUKACJI "Organizacja pomocy psychologiczno - pedagogicznej w szkole i w przedszkolu. Skuteczne i nowoczesne narzędzia, metody i formy wsparcia". | Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. Św. Jana Bosko w Lubinie ul. Bolesława Prusa, Lubin | |
304 | 2018-04-25 | Wojewódzki konkurs "Wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla młodzieży zatrudnionej w ramach OHP" | Dolnośląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Wybrzeże Juliusza Słowackiego, Wrocław | |
305 | 2018-04-24 | 41. eliminacje wojewódzkie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. "Młodzież Zapobiega Pożarom" | Oddział Wojewódzki Związku OSP RP ul. Borowska, Wrocław | |
306 | 2018-04-21 | X Kuźnia Młodych Talentów | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łagiewnikach ul. Jedności Narodowej, Łagiewniki | |
307 | 2018-04-20 | Konferencja pt. "Młodzież wobec współczesnych zagrożeń" w Dolnośląskiej Szkole Wyższej | Dolnośląska Szkoła Wyższa ul. Wagonowa, Wrocław | |
308 | 2018-04-19 | V edycja Ogólnopolskiego Konkursu poświęconego Janowi Kilińskiemu "Zwykli ludzie wielkimi bohaterami" | Zespół Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu ul. Jana Władysława Dawida, Wrocław | |
309 | 2018-04-16 | XXIII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik, XXIII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz | Zespół Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu ul. Jana Władysława Dawida, Wrocław | |
310 | 2018-04-15 | VIII Ogólnopolski Konkurs Literacki "Płynąć pod prąd" | Szkoła Podstawowa nr 66 im. Zbigniewa Herberta we Wrocławiu ul. Edwarda Dembowskiego, Wrocław | |
311 | 2018-04-13 | finał wojewódzki konkursu "Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości" | Studenckie Forum Business Centre Club ul. Komadorska, Wrocław | |
312 | 2018-04-12 | XVIII Dolnośląskie Prezentacje Wokalno-Muzyczne Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Marzenia" | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 ul. ks. Marcina Lutra, Wrocław | |
313 | 2018-04-12 | VIII Wojewódzki Turniej Przedsiębiorczości | Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy ul. Księżnej Agnieszki, Świdnica | |
314 | 2018-04-10 | VII Przegląd Twórczości w Języku Niemieckim | Przedszkole Nr 71 "Chatka Małego Skrzatka" we Wrocławiu ul. Kiełczowska, Wrocław | |
315 | 2018-04-06 | konferencja popularnonaukowa z cyklu "Dlaczego Inka?" pt. "Superbohaterowie. Operacja Ostra Brama" | Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Danuty Siedzikówny "Inki" we Wrocławiu ul. Księcia Józefa Poniatowskiego, Wrocław | |
316 | 2018-04-06 | XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Geologiczno-Środowiskowego z cyklu "Nasza Ziemia - środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro" hasło tegorocznego konkursu "Tajemnice karbońskich lasów" | Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy Oddział Dolnośląski al. Jaworowa, Wrocław | |
317 | 2018-04-06 | X Ogólnopolski Przegląd Teatrów Szkolnych "Integra" | Zespół Szkół nr 6 we Wrocławiu ul. Nowodworska, Wrocław | |
318 | 2018-04-05 | Warsztaty Regionalne Programu "Erasmus+" | Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji Aleje Jerozolimskie, Warszawa | |
319 | 2018-04-01 | Konkurs dla uczniów szkół podstawowych Dolnego Śląska pod hasłem "Jedynie czyn ma znaczenie. Najlepsze chęci pozostają bez skutku, O ile nie pociągną za sobą następstw praktycznych." ~Józef Piłsudski ku czci uczczenia roku 2018 - Rokiem Jubileuszu 100-lec | Szkoła Podstawowa nr 73 im. Generała Władysława Andersa we Wrocławiu ul. Gliniana, Wrocław | |
320 | 2018-03-25 | Ogólnopolski Młodzieżowy Festiwal Zatargi z Teatrem | Młodzieżowy Dom Kultury im. Stanisława Wyspiańskiego w Bolesławcu ul. Grunwaldzka, Bolesławiec | |
321 | 2018-03-23 | IV Koncert Charytatywny "Wiosna, ach to Ty!" | Liceum Ogólnokształcące Nr XVII im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu ul. Tęczowa, Wrocław | |
322 | 2018-03-23 | XVI Powiatowe Targi Edukacyjne | Powiatowe Ośrodek Rozwoju Edukacji w Jaworze ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, Jawor | |
323 | 2018-03-23 | XVII EDYCJA POWIATOWEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO "ROMANTYCZNA DUSZA" | Zespół Szkół Nr 7 im. Komisji Edukacji Narodowej w Wałbrzychu ul. Kłodzka, Wałbrzych | |
324 | 2018-03-22 | Konferencja "Wieloaspektowość w doradztwie zawodowym" | Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tysiąclecia Państwa Polskiego w Świdnicy ul. Wodna, Świdnica | |
325 | 2018-03-21 | Oławska Gala Talentów "Otwórz oko i pokaż nam swój talent sportowy" | Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Oławie ul. ks. Franciszka Kutrowskiego, Oława | |
326 | 2018-03-21 | Przegląd twórczości dziecięcej o charakterze patriotycznym pt: "Czerwień to miłość, biel to serce czyste - piękne są nasze barwy ojczyste" | Przedszkole nr 47 Leśny Ludek we Wrocławiu Aleja Ludomira Różyckiego, Wrocław | |
327 | 2018-03-20 | VII konferencja popularnonaukowa "Zbigniew Herbert - poeta moralnego niepokoju" | Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Jana III Sobieskiego w Oławie Plac Zamkowy, Oława | |
328 | 2018-03-20 | W pogoni za indeksem | Powiatowe Centrum Poradnictwa Psychologiczno - Pedagogicznego i Doskonalenia Nauczycieli w Głogowie ul. Folwarczna, Głogów | |
329 | 2018-03-16 | Regionalny Festiwal E(x)plory | Fundacja Zaawansowanych Technologii ul. Radna, Warszawa | |
330 | 2018-03-15 | Wojewódzki konkurs "Sprawny w zawodzie - bezpieczny w pracy" konkurs w zawodach kucharz i fryzjer | Dolnośląska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy Wybrzeże Juliusza Słowackiego, Wrocław | |
331 | 2018-03-15 | VI edycja ogólnopolskiego konkursu dla dzieci i młodzieży "Dom, rodzina, miłość - utrata tych wartości to bezdomność" | Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta ul. Hugona Kołłątaja, Wrocław | |
332 | 2018-03-15 | VI Dolnośląski Konkurs Mitologiczny | Zespół Szkół Urszulańskich we Wrocławiu Plac Biskupa Nankiera, Wrocław | |
333 | 2018-03-12 | Dolnośląski Konkurs Krótkich Form Filmowych pod hasłem "Zachowali się jak trzeba" | Liceum Ogólnokształcące Nr I im. Danuty Siedzikówny "Inki" we Wrocławiu ul. Księcia Józefa Poniatowskiego, Wrocław | |
334 | 2018-03-11 | XIII Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności "Destination Imagination" | Fundacja Wspierania i Rozwoju Kreatywności ul. Pogodna, Otwock | |
335 | 2018-03-07 | Konferencja edukacyjna: "Współczesne technologie jako narzędzia rozwoju kreatywności i samodzielności. Dobre praktyki" | Instytut Talentów FLASHPOINT Renata Gut ul. Ogrodowa, Kiełczów | |
336 | 2018-03-03 | XX DNI BRYTYJSKIE | Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące im. św. Jana Bosko w Lubinie ul. Bolesława Prusa, Lubin | |
337 | 2018-02-23 | "Polska Akademia Dzieci w Dolnośląskiej Szkole Wyższej" | Dolnośląska Szkoła Wyższa ul. Wagonowa, Wrocław | |
338 | 2018-02-23 | XII Powiatowy Konkurs Kultury Języka Polskiego | Zespół Szkół Alternatywnych ul. Łużycka, Kłodzko | |
339 | 2018-02-22 | Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Obcojęzycznej | Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łagiewnikach ul. Jedności Narodowej, Łagiewniki | |
340 | 2018-02-12 | XIV Edycja Konkursu Papieskiego pod hasłem "Jan Paweł II - Pielgrzym pokoju" | Fundacja Instytut Tertio Millennio ul. Dominikańska 3/13, Kraków | |
341 | 2018-02-07 | Projekt kulturowy "Chopinalia 2018" pt. "Wachlarze sztuki - dalekowschodnia podróż w tonacji moll" | Miejski Zespół Szkół w Dusznikach-Zdroju ul. Józefa Wybickiego, Duszniki-Zdrój | |
342 | 2018-02-06 | Powiatowy Konkurs Językowy dla Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Kłodzkiego (z języka angielskiego, języka niemieckiego i języka francuskiego) | Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie Osiedle Piastowskie, Nowa Ruda | |
343 | 2018-02-06 | Powiatowy Konkurs Językowy dla klas siódmych Szkół Podstawowych oraz Gimnazjów Powiatu Kłodzkiego (z języka angielskiego i języka niemieckiego) | Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie Osiedle Piastowskie, Nowa Ruda | |
344 | 2018-02-01 | "Dolnoślązacy dla Niepodległej - młodzi wybierają" | Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu ul. Skarbowców, Wrocław | |
345 | 2018-02-01 | Akademia Wynalazców im. Roberta Boscha | Robert Bosch sp. z o.o. ul. Jutrzenki, Warszawa | |
346 | 2018-01-11 | Cykl seminariów "Edukacyjne Czwartki w Dolnośląskiej Szkole Wyższej" | Dolnośląska Szkoła Wyższa ul. Wagonowa, Wrocław | |
347 | 0000-00-00 | II edycja ogólnopolskiego programu „Uczymy Dzieci Programować” | II edycja ogólnopolskiego programu „Uczymy Dzieci Programować” ul. B. Dobrzańskiego 3, Lublin | |
348 | 0000-00-00 | X Edycja Programu "Dziel się Uśmiechem" | Polski Czerwony Krzyż Mokotowska, Warszawa | |
349 | 0000-00-00 | I Głogowskie Spotkania Teatralne Przedszkolaków | Przedszkole Niepubliczne "Bursztynowy Zamek" ul. Browarna, Kalisz | |
350 | 0000-00-00 | I Dolnośląska Olimpiada Klas Policyjnych | Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu ul. Podwale, Wrocław | |
351 | 0000-00-00 | IV edycja Powiatowego Konkursu „Katyń – Golgota Wschodu” | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku ul. Wojska Polskiego, Kłodzko | |