WYKAZ PRACOWNIKÓW

KIEROWNICTWO

1Kowalczyk Roman7134063702230
WROCŁAW
Dolnośląski Kurator Oświaty
2Wrzal Janusz7134063702230
WROCŁAW
Dolnośląski Wicekurator Oświaty

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNY

1Firer Wojciech7134063722173
WROCŁAW
starszy specjalista
2Janeczko Aneta713406048;7134067442203, 3208
WROCŁAW
kierownik
3Jaroch Artur7134063463016
WROCŁAW
konserwator sprzętu
4Kopańska Agnieszka7134063452171
WROCŁAW
główny specjalista
5Król Joanna7134063792171
WROCŁAW
specjalista
6Kuberski Zbigniew7134063482008
WROCŁAW
dyrektor wydziału
7Lasko Mariusz7134063463016
WROCŁAW
główny informatyk
8Lewandowska Anetta7134063362009
WROCŁAW
9Marcinkowski Andrzej
WROCŁAW
kierowca
10Mordaszewski Marek7134063722173
WROCŁAW
starszy specjalista
11Niziałek Dariusz
WROCŁAW
kierowca
12Radoch Małgorzata7134063702230
WROCŁAW
starszy specjalista
13Rudnicka Zdzisława768719592108
LEGNICA
specjalista
14Siepka Małgorzata7134063362009
WROCŁAW
specjalista
15Stachurska Małgorzata768719592108
LEGNICA
referent
16Strecker Elżbieta768719592108
LEGNICA
specjalista
17Świątek Katarzyna7134062962256
WROCŁAW
specjalista
18Tomaszewska Karolina7134060482203
WROCŁAW
zastępca dyrektora wydziału
19Turek Piotr7134063482007
WROCŁAW
administrator
20Waliszak Anna7134063482008
WROCŁAW
specjalista
21Wiśniewska Anna
WROCŁAW
pracownik gospodarczy

SAMODZIELNE STANOWISKO

1Brzozowska Felicita7134063493018
WROCŁAW
radca prawny
2Englot Barbara7134063292247
WROCŁAW
specjalista ds. BHP
3Satkowska Lidia7134063493018
WROCŁAW
radca prawny

ZESPÓŁ DS. OBSŁUGI PRAWNEJ

1Bartosz Liliana7134069173018
WROCŁAW
referent prawno administracyjny
2Jeż Magdalena7134069173018
WROCŁAW
referent prawno administracyjny
3Pietkiewicz Kamilla7134063493017
WROCŁAW
kierownik

WYDZIAŁ NADZORU KSZTAŁCENIA PODSTAWOWEGO i SPECJALNEGO

1Brzezińska Marta7134066152242
WROCŁAW
specjalista
2Ciosek Beata7134060702238
WROCŁAW
starszy wizytator
3Cis-Wawrzyniak Karolina7134065293019
WROCŁAW
wizytator
4Ćwigoń Marcin7134060552235
WROCŁAW
wizytator
5Fik Aleksandra7134063262246
WROCŁAW
starszy wizytator
6Ganczuk Beata7134063292247
WROCŁAW
specjalista
7Grzywa Grażyna7134067872243
WROCŁAW
starszy wizytator
8Kaziuk Małgorzata7134065082248
WROCŁAW
wizytator
9Klempous Anna7134062422233
WROCŁAW
starszy wizytator
10Kolan Mariola7134063372244
WROCŁAW
zastępca dyrektora wydziału
11Kowalewska Jolanta7134063512232
WROCŁAW
dyrektor wydziału
12Kuczmowska Agnieszka7134061283017
WROCŁAW
wizytator
13Lipiński Zdzisław7134066962237
WROCŁAW
starszy wizytator
14Macowicz Karolina 7134063333019
WROCŁAW
wizytator
15Marcinkowski Adam7134063322233
WROCŁAW
zastępca dyrektora wydziału
16Niziołek Barbara7134069292237
WROCŁAW
starszy wizytator
17Nowak Paweł7134063283017
WROCŁAW
wizytator
18Petkov Małgorzata7134067452235
WROCŁAW
wizytator
19Sieczka Marek7134063422238
WROCŁAW
starszy wizytator
20Społowicz Grzegorz7134063262246
WROCŁAW
starszy wizytator
21Stempel Lech7134063742250
WROCŁAW
wizytator
22Strzelecki Sławomir7134066962237
WROCŁAW
starszy wizytator
23Uchwał-Kalka Honorata7134061692234
WROCŁAW
wizytator
24Wawrzyniak Krzysztof7134065082248
WROCŁAW
wizytator
25Wojtczak Paweł7134065293019
WROCŁAW
wizytator
26Ziewiec-Chlebosz Alina7134062492234
WROCŁAW
wizytator
27Zimnowoda Joanna7134061282251
WROCŁAW
wizytator

WYDZIAŁ NADZORU KSZTAŁCENIA PONADPODSTAWOWEGO i STRATEGII EDUKACYJNEJ

1Brulińska-Albiniak Barbara7134063242250
WROCŁAW
starszy wizytator
2Czyszewicz-Staniak Lidia7134063442255
WROCŁAW
starszy wizytator
3Henglewska Małgorzata7134063392257
WROCŁAW
dyrektor wydziału
4Kaczorowska Krystyna7134063432245
WROCŁAW
starszy wizytator
5Kamiński Jan7134063182254
WROCŁAW
starszy wizytator
6Kondracka-Grzymałkiewicz Iwona7134060502249
WROCŁAW
starszy wizytator
7Krupa Elżbieta7134063392259
WROCŁAW
specjalista
8Leśniak Maria7134063302245
WROCŁAW
wizytator
9Ludwiczyńska Wiesława7134063442255
WROCŁAW
starszy wizytator
10Madejska Justyna7134060502249
WROCŁAW
starszy wizytator
11Miękus Maria7134063392253
WROCŁAW
zastępca dyrektora wydziału
12Nehrebecka Małgorzata7134061242241
WROCŁAW
wizytator
13Norkowska Ewa7134064512263
WROCŁAW
wizytator
14Olechno Krzysztof7134066132267
WROCŁAW
starszy programista
15Panfil Monika7134063382264
WROCŁAW
wizytator
16Pawlikowska-Krzesińska Cecylia7134063412263
WROCŁAW
starszy wizytator
17Pocheć Ryszard7134063232254
WROCŁAW
starszy wizytator
18Siciński Piotr7134064712232
WROCŁAW
wizytator
19Szargut Magdalena7134060232239
WROCŁAW
starszy wizytator
20Szwedowska Jolanta7134061992264
WROCŁAW
starszy specjalista
21Wójcik Dariusz7134063392259
WROCŁAW
zastępca dyrektora wydziału

DELEGATURA W JELENIEJ GÓRZE

1Adamczewska Helena506511546wew 60206
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
2Browarczyk Bożena506511928 wew 61201
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
3Ciszek Sylwia506511978wew62107
JELENIA GÓRA
wizytator
4Gradkowski Łukasz506512358 wew 63204
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
5Kiser Bożena506512797 wew 64107
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
6Krosnowska Renata506512868wew65207
JELENIA GÓRA
wizytator
7Mądry Krzysztof
JELENIA GÓRA
pracownik gospodarczy
8Miklasiński Jacek506513427 wew 66201
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
9Parzymies Barbara506513541 wew 67107
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
10Skibińska Anna506513676207
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
11Studniarek Jolanta756161500102
JELENIA GÓRA
dyrektor delegatury
12Szkałuba Ewa506514154 wew 69202
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
13Toczek Beata506514202 wew 70106
JELENIA GÓRA
starszy wizytator
14Wieczorek Joanna756161500103
JELENIA GÓRA
referent

DELEGATURA W LEGNICY

1Bednarska Bożena767135054110
LEGNICA
wizytator
2Benroth Irena767135052102
LEGNICA
starszy wizytator
3Bober Agnieszka767135056109
LEGNICA
starszy referent
4Homętowska Barbara767135053103
LEGNICA
starszy wizytator
5Knychalska Elżbieta767135050108
LEGNICA
dyrektor delegatury
6Kobylska Mariola767135051100
LEGNICA
wizytator
7Korolska Teresa767135054110
LEGNICA
starszy wizytator
8Małek-Kot Jolanta767135021111
LEGNICA
starszy wizytator
9Odrzywołek Sabina767135052102
LEGNICA
wizytator
10Rabiej-Kulczycka Ewelina76 713 5051100
LEGNICA
wizytator
11Radecka-Bych Bogusława767135053103
LEGNICA
starszy wizytator
12Rybicka Barbara767135051100
LEGNICA
wizytator
13Sienkiewicz Bożena767135052102
LEGNICA
wizytator
14Urbańska Anna767135017101
LEGNICA
starszy wizytator
15Wiśniewska Iwona767135054110
LEGNICA
starszy wizytator
16Wojakowska Katarzyna767135056109
LEGNICA
referent

DELEGATURA W WAŁBRZYCHU

1Chamczyńska Elwira571 227 900 w.900315
WAŁBRZYCH
wizytator
2Foryś Beata503 747 649 w.914
WAŁBRZYCH
wizytator
3Kałwak Mariusz571 227 902 w.902324
WAŁBRZYCH
starszy wizytator
4Kamińska Renata571 227 903 w.903315
WAŁBRZYCH
starszy wizytator
5Krzywda Piotr571 227 904 w.904313
WAŁBRZYCH
wizytator
6Mierzejewska Dorota
WAŁBRZYCH
pracownik gospodarczy
7Obrzut Beata571 227 906 w.906314
WAŁBRZYCH
wizytator
8Pierzynka Danuta571 227 907 w.907314
WAŁBRZYCH
starszy wizytator
9Robak Agnieszka74 842 20 64317
WAŁBRZYCH
starszy referent
10Sandecka Małgorzata74 842 20 64318
WAŁBRZYCH
dyrektor delegatury
11Skrobacka Danuta571 227 908 w.908316
WAŁBRZYCH
starszy wizytator
12Szewczyk Anna571227909 w.909323
WAŁBRZYCH
wizytator
13Ślipko Beata571 227 901 w. 901
WAŁBRZYCH
wizytator
14Warszawa Jadwiga571 227 910 w.910316
WAŁBRZYCH
starszy wizytator

ZESPÓŁ ds FINANSOWO-KSIĘGOWYCH

1Badarycz-Bartoszko Beata7134063212260
WROCŁAW
specjalista
2Hamera Ewa7134063212260
WROCŁAW
z-ca głównego ksiegowego
3Hrehorowicz Renata7134063252262
WROCŁAW
specjalista
4Król Renata7134062962256
WROCŁAW
specjalista
5Robert Stodulski7134063252260
WROCŁAW
specjalista
6Żukiewicz-Jurecka Magdalena7134061182262
WROCŁAW
główny ksiegowy